Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

angloaraabia hobune

3 posters

Go down

angloaraabia hobune Empty angloaraabia hobune

Postitamine  Joosep Laup Mai 31, 2008 4:22 pm

On veel üks väga huvitav ja edukas tõug rännakus, see on angoaraabia.
Sellist tõugu nagu angloaraablast aretatakse peamiselt Prantsusmaal ja nende tõuraamatut peetakse ka seal. Muidugi võib igaüks ristada araablast ja täisverelist kuid see on angloaraablane mitte angloaraabia hobune. Muidugi sisuliselt on need samad hobused.
Igatahes on see parim tõug kes suudab tänapäeval araablastega konkureerida ja neid ka võita.
Siin Dubais on nad väga edukad, osalt ka selle tõttu et siinsed rajad ei ole niivõrd rasked, kui kiired.

Joosep

Postituste arv : 1
Registration date : 27/05/2008

Tagasi üles Go down

angloaraabia hobune Empty Re: angloaraabia hobune

Postitamine  Graverson Teis Juun 03, 2008 1:02 pm

kas oled Dubais? siis oleks küll huvitav rohkem muljeid ja kogemusi kuulda! kas angloaraabia hobune on ka suurem kui keskmine araablane? ostsin endale just täisverelise lihtsalt sellel põhjusel, et araablane tundub minu enda 176 cm juures väike.... Täisvereline on 170 ja lahe loom!
Graverson
Graverson

Postituste arv : 30
Registration date : 14/03/2008

Tagasi üles Go down

angloaraabia hobune Empty Re: angloaraabia hobune

Postitamine  Tuuli Reede Juun 20, 2008 3:25 pm

Graverson kirjutas: ostsin endale just täisverelise lihtsalt sellel põhjusel, et araablane tundub minu enda 176 cm juures väike.... Täisvereline on 170 ja lahe loom!

Heh, mul 155cm elukas minu 176pikkuse juures ajab asja ära küll ja kui oleks laiemate roietega (nagu arabid) siis ei tundukski ma seal nii meeletult suur. Rännakus ju enamasti ikka väikesed hobused Wink
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

angloaraabia hobune Empty Re: angloaraabia hobune

Postitamine  Tuuli Teis Sept 09, 2008 5:53 am

Tuuli kirjutas:minu 176pikkuse juures
ei saanud parandamata jätta, et viimaste andmete kohaselt siiskit 180 cm pikk olen... Shocked peaks vist teise spordiala peale üle minema Very Happy Basketball
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

angloaraabia hobune Empty Re: angloaraabia hobune

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele