Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rajad

3 posters

Go down

Rajad Empty Rajad

Postitamine  sigrid Laup Juun 07, 2008 3:32 pm

kas keegi siis tartu lähedal teab mõnda head metsateed,mitte mõni kilomeeter vaid ikka 10-20km pikkust rada
kus oleks võimalik rattaga sõita,ma hetkel rohkem ratta peal kui hobuse Rolling Eyes
ma ise nagu ei tea yhtegi... Mad
aga need kes trtmaal elavad..teavad rohkem kui linnaplika Embarassed
sigrid
sigrid
-huviline-

Postituste arv : 79
Age : 35
Registration date : 14/01/2008

Tagasi üles Go down

Rajad Empty Re: Rajad

Postitamine  Cremello Laup Juun 07, 2008 4:25 pm

Kuigi sa oled Tartust,nagu aru saan,aga kas sa Elva peale ei ole mõelnud?Smile
Meil siin kohe linna äärest algavad Vitipalu matkarajad metsas. On erineva pikkusega radu alates 10km jooksurajast, kuni vist umbes 80km rattarajani välja. Rajad siis külgevad kuni Otepääni välja. Rajad on nii metsas kui kruusa teel. Ise ei ole üle 20km käinud ja seetõttu ei tea, mis kaugemal on;) Maastik on vahelduv ja mäed annavad üsna head koormust. Lisaks veel seda, et loodus on ka väga ilus Very Happy
Igatahes on need need rajad, mida mööda kulgevad need SEB jooksu-,ratta-,suusamaratonid.
Sõidan ise ka meelsasti rattaga, sest minu kodu asub kohe linna ääres ja praktiliselt olengi matkarajal:)

Kui Tartust oled ja ikka tõsine soov on sõita, siis hetkel käivad veel Elvasse rongid, millega ratast on üsna mugav transportida. Kahjuks lõpetatakse rongiliiklus 31.juulil raudtee remondi tõttu:(

Tartu äärest ei tea kahjuks midagi, kas ja kus seal selliseid radu võiks olla:(
Cremello
Cremello
El Awrah Endurance Team

Postituste arv : 32
Age : 35
Location : metsade ja põldude vahel eelistavalt
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Rajad Empty hmm

Postitamine  sigrid Laup Juun 07, 2008 5:17 pm

äkki ytled mulle mis kellapaiku nt ommikul liiguvad rongid kuhu saab ratast peale panna..äki huvitud koos minuga sõitmisest?Razz
kui ise ka käid;)
sigrid
sigrid
-huviline-

Postituste arv : 79
Age : 35
Registration date : 14/01/2008

Tagasi üles Go down

Rajad Empty Re: Rajad

Postitamine  Cremello Laup Juun 07, 2008 6:49 pm

Minu teada saab rattaga iga rongi peale, aga osades ainult mitte esimesse vagunisse (kui see peaks I klass olema). Väljumisajad Tartu jaamast on sellised (peatub muidu ka Aardlas) ning on samad nii tööpäeval kui nädalavahetusel:
Tartu-Elva: 07.40; 10.19; 11.30;13.54;17.11;19.10;
Elva-Tartu: 11.17; 12.29; 17.18; 18.11; 20.16;
Ära küsi, miks nii naljakad ajad:D

Minuga on lood sellised, et käin ikka sõitmas, kui aega on. Paraku seda aga tööpäeviti õhtul (kella 18 tavaliselt), sest olen nüüd tööinimene;). Nädalavahetusel, kui hobustega ei tegele, siis käin kuidas juhtub:) Seltsist ei ütle kunagi ära, sest teada on, et mp3 tüütab vahel üsna ära:D
Cremello
Cremello
El Awrah Endurance Team

Postituste arv : 32
Age : 35
Location : metsade ja põldude vahel eelistavalt
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Rajad Empty Re: Rajad

Postitamine  Sanna Kolm Dets 29, 2010 10:22 pm

Tegelesin 1,5h raja koostamisega hetkel homseks treeninguks (kui ilm võimaldab). Mina olen pirts ja ei viitsi tuldud teed tagasi sõita. Seega oli vaja lähiümbruses mõõta 10 km ring, kus teed oleks lükatud. Suht põnev ettevõtmine :-). Samas lahe. Ootan kevadet.
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Rajad Empty Re: Rajad

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele