Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otsin treenerit ja hobust treeningute alustamiseks

2 posters

Go down

Otsin treenerit ja hobust treeningute alustamiseks Empty Otsin treenerit ja hobust treeningute alustamiseks

Postitamine  Randur Esm Juun 09, 2008 6:34 pm

Hei!

Siinsed rännakuga tegelejad - kelle käe all treenite ?
Sügisest saati olen mõelnud ,et kui ratsaspordis mingil alal võistelda tahaks, siis rännakus...
Ja kui sellega juba tegelema hakata siis ka tõsiselt. Kuna sel aastal tulen jäädavalt Harjumaale tagasi, mitte ei pendelda enam Särevere vahet siis saaks treeningutele ka keskenduda. Siiani olen käinud ainult tavalistes grupitundides ja üritanud võitu saada kavalatest tunnikatest Laughing Paraku tunnen ,et ei arene edasi... Et eratunnid kus treener tegeleb ühe inimesega korraga oleks mulle parim variant.
Tean mitut treenerit nimepidi kuid pole leidnud ( või siis piisavalt hästi otsinud) nende kontakte.

Teiseks probleemiks on muidugi enda hobuse puudumine. Täielik võhik aga samas teadmistehimuline nagu ma olen võiks treener aidata leida sobivat hobust. Plaanis ei ole osta (see aasta veel mitte) vaid omandada osalust... Et oleksin nõus maksma teatud kulutused.

Niisiis, võhik ootab tedjamatelt inimestelt abi informatsiooniga Smile

Randur

Postituste arv : 4
Registration date : 13/02/2008

Tagasi üles Go down

Otsin treenerit ja hobust treeningute alustamiseks Empty Re: Otsin treenerit ja hobust treeningute alustamiseks

Postitamine  Tuuli Reede Juun 20, 2008 2:54 pm

Enamasti rännaku sõitjad treenivad iseseisvalt või gruppide-seltskondadena koos üritades tekkivaid küsimusi siis omavahel arutada ja lahendada. Peamiselt sõidetakse maastikul ja loomulikult siis ilma treenerita Wink Kuid kindlasti ka erandeid. Kui Harjumaale plaanid jääda, siis võta Graversonidega ühendust Wink
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele