Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siin Ly, Nelli ja Ere

3 posters

Go down

Siin Ly, Nelli ja Ere Empty Siin Ly, Nelli ja Ere

Postitamine  Ly Kolm Veeb 18, 2009 6:10 pm

Olen Ly, vanust saab varsti 30 aastat. Rännakuspordi avastasin tänu oma traavlile, kellel nimeks Nelli. Kuid kahjuk saime Nelliga võistelda ainult ühe hooaja. Nüüd on ta jalavigastuse pärast pensionil ja kui kõik hästi läheb saab ta varsti järglase. Kellest, vähemalt loodan, saab tubli rännaku hobu.
Meie tagasioidlikud tulemused: Esimest korda startisime Hiiumaal 07.04.07 34km, teine õnnestunud start oli 05.07.07 Saksa talus 52 km ja meie pikimaks distantsik jäi Kassinurme 80km 04.08.07 ning oma viimase sõidu tegime Kivilool 53 km. Ja nii see meie sportlase karjäär rännakus lõppeski. Pole hullu ta on pensioni auga välja teeninud.
See hooaeg kui õnnestub hobune leida siis proovin võistelda aga järgmine aasta võistlen juba oma teise hobusega, kellel nimeks Ere. Tema on 4 aastane poni ja täisverelise ristand. Vaikselt teeme selle nimel juba tööd, et järgmine aasta võistelda.
Ly
Ly

Postituste arv : 2
Location : Põlvamaa
Registration date : 17/02/2009

Tagasi üles Go down

Siin Ly, Nelli ja Ere Empty Re: Siin Ly, Nelli ja Ere

Postitamine  Strickland Laup Jan 08, 2011 6:04 pm

Millise Nelliga on tegu? Kas kunagise Ülo Kiisi ustava traavliga Hipodroomilt? Kui see on see Nelli, siis sai temaga mõned korrad kärus sõidetud, väga mõnus loom oli, ei tassinud ega kihutanud asjata. Mul on temast ka mõni väga vana pilt.

Strickland

Postituste arv : 7
Registration date : 02/11/2010

Tagasi üles Go down

Siin Ly, Nelli ja Ere Empty Re: Siin Ly, Nelli ja Ere

Postitamine  Tuuli Püh Jan 09, 2011 1:13 pm

Teretulemast foorumisse ja hea lugeda, et oled uuesti võistlema hakkamas.
Nellit mäletan tema esimeselt võistluselt, kus minu traavlituust temasse väga ära kiindus Very Happy
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Siin Ly, Nelli ja Ere Empty Re: Siin Ly, Nelli ja Ere

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele