Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jane ja Devil

3 posters

Go down

Jane ja Devil Empty Jane ja Devil

Postitamine  Jane Kolm Mai 05, 2010 9:05 pm

Tere!
Olen siis üsna uus Smile üritasin tutvuda selle foorumiga ning loodan, et tekitasin selle tutvustamis teema ikka õigesse kohta nüüd Very Happy
Aga igaljuhul mina olen 15.a ning mul on 1 oma hobune kelle nimi on Double Devil. Devil on traavel ning augustis saab 3aastaseks. ma loodan väga, et saan hakata temaga tulevikus võistlema ning loodan, et kasvatan sellest jonnipunnist korraliku hobuse Very Happy .
Ma olen kestvusratsutamisele juba mõndaaega mõelnud, kuid päris huvi hakkas alles nüüd tekkima, kui hakkasin selle kohta uurima. ma loodan, et saan sellega ka tegelema hakata.
Lisaks tegelen ma ka takistussõiduga ning see on mul üsna lahutamatu osa elust, kuna ma käin oma vanaema hobusega üsna tihti sõitmas ning olen ka kuskil kuus korda võistelnud, kuid kahjuks pole veel auhinnalist kohta saanud. Aga ma usun, et sellega on veel parasjagu aega ning saan ka kogemusi juurde rohkem.
Ma isegi väga ei kujuta ette miks tuli mul järsku tahtmine proovida kestvusratsutamist, kuid huvi tuli ning järelikult pean selle ka ära proovima. Mulle meeldib ka vägaväga käia oma teise hobusega sõitmas..Double Winn.. Devili isa Smile
Temaga ma ei ole eriti tõsiselt asju võtnud ning käin niisama sõitmas maastikul ja naudin seda väga, kuna ta on supper sõbralik ja tore hobune, kuid kahjuks peame ta maha müüma Crying or Very sad ning ma loodan südamest, et ta saab omale vääritud kodu.
Aga ma arvan, et ma olen juba piisavalt ennast tutvustanud. Very Happy Jane ja Devil 62806823Jane ja Devil 62757653Jane ja Devil 62739775

Jane

Postituste arv : 1
Registration date : 05/05/2010

Tagasi üles Go down

Jane ja Devil Empty Re: Jane ja Devil

Postitamine  Tuuli Nelj Mai 06, 2010 8:31 pm

Noh, mina hoian teile kindlasti põialt Smile
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Jane ja Devil Empty Re: Jane ja Devil

Postitamine  Sanna Nelj Mai 06, 2010 9:50 pm

Tore, et uusi peale tuleb! Siis on järgmisel aastal esimest korda rajale minejaid peale minu ka :-). Jõudu!
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Jane ja Devil Empty Re: Jane ja Devil

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele