Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silja, Pätu, mina ja muud loomad

2 posters

Go down

Silja, Pätu, mina ja muud loomad Empty Silja, Pätu, mina ja muud loomad

Postitamine  Wolffish Esm Dets 20, 2010 10:53 pm

Tere kõigile!

Olen omast arust õudne rännakuspordi fänn... aga ühelegi võistlusele pole siiamaani jõudnud - isegi pealtvaatajaks mitte...
Ostsin omale rännaku tarbeks hobuse ka... aga temast sai paraku lemmikloom... selline üli memmekas aga samas mänguhimuline ja temperamentne... elu hobune minu jaoks - rohkem sõbra kui hobuse eest!!!
Egas midagi... ostsin uue rännakuhobuse... Zilja - Line'i... temaga võib minna läbi tule, vee ja vasktorude, kui ise oled konkreetne ja usaldusväärne hobuse jaoks...
Kas ma kunagi ka võistlema tulen... see pole kindel... aga võsavahel treenin ja harjutan kindlasti bounce
ja loomulikult elan kaasa teie saavutustele!!!
Wolffish
Wolffish

Postituste arv : 4
Age : 45
Location : Raplamaa
Registration date : 24/06/2010

Tagasi üles Go down

Silja, Pätu, mina ja muud loomad Empty Re: Silja, Pätu, mina ja muud loomad

Postitamine  Sanna Kolm Dets 22, 2010 4:07 pm

mis jutt see nüüd on siis? Küll sa tuled. Näed mina võsavahel siin plaanin juba tulla välja peagi. Otsi endale keegi kellega koos sõita ja tulge chillige teiste alustajatega koos.
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Silja, Pätu, mina ja muud loomad Empty Re: Silja, Pätu, mina ja muud loomad

Postitamine  Wolffish Nelj Dets 23, 2010 2:25 am

Kui asjaliku kompanjoni leiaks ... siis oleks Zillu kevadel kindlasti stardis Very Happy
Mul on aga ajaga kuidagi väga halvad suhted tekkinud... rrxrrr... ja üksinda majandades ei oska midagi lubada...

Rännakusport on väga sümpaatne ala minu meelest ja Zillu on sitke, tugev, inimest usaldav, temperamantne hobune... nii et eeldused on ehk olemas??



Wolffish
Wolffish

Postituste arv : 4
Age : 45
Location : Raplamaa
Registration date : 24/06/2010

Tagasi üles Go down

Silja, Pätu, mina ja muud loomad Empty Re: Silja, Pätu, mina ja muud loomad

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele