Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noore rännakuhobuse ettevalmistus...?

+5
surimuri
sigrid
Astra
triin
Sanna
9 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Noore rännakuhobuse ettevalmistus...? - Page 3 Empty Re: Noore rännakuhobuse ettevalmistus...?

Postitamine  razzia Reede Mai 28, 2010 10:44 am

Sanna, sul õigus! Rohkem on meil hüppeliini. Isa uusim leitud pilt all.
Kindlasti panen ta hüppama, aga keegi pole öelnud, et treenida me ei võiks ka kergeks rännakuks. Usun, et (kergele) märale 30-50km on ka päris ok sõita. Nagu Sanna mainisid FOR PLEASURE riding. Õnne Baltimor on ju ka multifunktionaalne. Ei usu, et kui hobusel on hüppeliin ja ta tegeleb vaid takistussõiduga, vahelduseks sõita lühemat rännakurada on patt. Mulle näiteks ei meeldiks terved päevad kontoris istuda... või treenida vaid sisestaadionil.
Haanjal oli leedukas, kes sõitis oma trakeeniga. Väga okas hobune oli. Ja nii armas oli vaadata, et Eesti meistriks tuli "tori". Silm puhkas protokolli vaadates. ***olen vast patrioodiks hakanud

Ma olen ka nende noorhobuste tšempionaatide vastane.
Noore rännakuhobuse ettevalmistus...? - Page 3 069721114bdbb0
razzia
razzia

Postituste arv : 77
Age : 37
Location : Estonia-Egypt-Estonia
Registration date : 31/12/2007

http://ratsavarustus.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Noore rännakuhobuse ettevalmistus...? - Page 3 Empty Re: Noore rännakuhobuse ettevalmistus...?

Postitamine  Sanna Reede Mai 28, 2010 12:06 pm

Ma ei ole noorhobuste tšempionaadi vastane, üldsegi mitte. Kui on huvilisi ja tegijaid, andku tuld. Nii nagu kõike saab teha hästi ja natuke veelgi paremini, on see ka hobuse õpetamisel. Ja enda lemmikule tahaks ikka parimat ju :-P
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele