Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuidas me iseennast treenime

+3
Cremello
Sanna
Tuuli
7 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Laup Sept 20, 2008 3:09 am

Nii ratsutajad, nüüd tõmbame teid/meid liistule. Kes siin on nii usinad ja näiteks käimisega tegelevad? Või kellel on sammulugeja ostetud, millised emotsioonid.
Ma olen juba ammu endale mõelnud osta, isa siis täna poes käies tõi mulle mingisuguse. Selline enamvähem säästumarketi kraam. Eriti tundlik pole, nii et võõpeal ei toimi küll, aga kui pükste põlvepeal oleva tasku külge panin siis hakaks toimima küll. Sokisääres toimis täitsa korralikult Very Happy
Lisaks sammudele näitab veel kulutatud kaloreid (mis mind üldse ei huvita), läbitud vahemaad, kulunud aega, keskmist kiirust. Stopper on ka peal ja raadio Smile Nii et mõneks ajaks tegevust kui palju, et oma uue "sõbraga" tutvuda. Soome ja inglisekeelset juhendit lugedes sain enamvähem asjadest aru aga ikka natsa selliseid.."ääm, mis nüüd?" kohti. Smile
Nii, et kes liiga usinad trennitegijad pole , ostke ka selline vidin ja kohe hakkad rohkem liigutama ennast, kasvõi selle pärast et esialgu asjakest testida ja hiljem ehk hasardistki.

Andke aga teada, kel olemas ja siis saaks hakata kasvõi foorumis mingit tabelit pidama, et kes rohkem maad maha trampinud või kes rohkem samme sooritanud ( tore oleks sealjuures ausaks jääda ikka Wink )


Viimati muutis seda Tuuli (Kolm Apr 22, 2009 7:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Sanna Teis Sept 23, 2008 3:24 pm

:-) Lahe teema.
Aga Tuuli, kui Sa veel ei tea, siis päris paljudel Nokia telefonidel on spordi menüüs nt sammulugeja olemas :-P. Nii, et tutvuge oma mölafoniga.
Mina samme ei loe igapäevaselt, sest tean enamvähem-täpselt palju ma liigun. Mõõtsime GPSiga et kopli ja kodu vaheline teekond on 1,3 km ots. Oleneb siis mitu korda seal edasi-tagasi käin, saan km kirja :-). Mõni päev 10 km mõni päev sõidan autoga, sest vastik ilm :-)
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Kolm Sept 24, 2008 6:55 am

Mina võin kindel olla, et minu Nokial seda vidinat sisse ehitatud pole. Võibolla pisut teipi aitaks et see sinna külge monteerida (3210 on see Wink )
Aga minu jaoks oli täitsa ehmatav avastada, et kui ma niisama kodus oma päeva maha passin siis heal juhul õnnestub kokku korjata 1000 sammu, ja soovitatav oleks ju 10000 vähemalt. Nii, et olen ikka õhtuti jalad kõhualt välja vedanud ja kohaliku jalakäiate teed trampinud. Eile olin laisk, või noh tegelikult oli lihtsalt õhtul kodus ja sugulaste juures tegemist. Tööjuurde veel vidinat kaasa ei võtnud. Et äkki hakkab mu tähelepanu liigselt häirima Very Happy Aga järgmine kord plaanin küll kaasa haarata selle. Edaspidi hakkan niiguinii üksi tööl käima, praegu oli õppimis aeg veel, ning siis liikusime tööandja autoga ühe hoone juurest teise juurde. Kuid tulevikus saab ikka korralikult kilomeetreid ja samme korjatud vist. Tehase teritoorium on ikka SUUR.

Ahjaa, ma küll ei kujuta ette palju maad võib 2-3h koristajatööga maha käia, kuid kindel on see, et pärast on jalad palju enam väsinud, kui tunni aja intensiivse ja tempoka käimise järel.
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Cremello Kolm Sept 24, 2008 9:13 pm

Ma ei ole kunagi eriti enda samme lugenud ja vist ei hakka ka. Ei tunne, et see teeb minu olemise paremaks, kui tean, palju ma päevas maha kõnnin. Viimase paari nädalaga olen ma nii või naa kindlasti selle normi täis saanud, sest tudengil pole ju raha bussidele raisata:P Tartu linnas viskan ikka vajadusel lõunaka juures jala kesklinna ja kui vaja siis tagasi ka. Sellele muidugi lisandub veel pendeldamine raamatukogu ja õppehoonete vahel. Ma arvan, et sammud saavad päeva peale täis ikka:)

Aga kindlasti on sammulugeja mõnele vajalik. Mina hetkel lihtsalt ei näe põhjust, miks peaksin endale soetama. (Telefonis kahjuks ka pole: mul liiga lihtne karp see:P Ongi vaid helistamiseks.)

Aga kõndimine on tervislikust seisukohast ikka kasulik. Näiteks treenngu mõttes pean mina nii või naa kõndmise kasuks otsustama. Joosta ma nt ei saa. Põlved valutavad pärast seda veel päris pikka aega. Oleks siis veel haiged, aga lihtsalt on nii. Arst seletas sellega, et mõnedele inimestele ei sobi jooksmine ja siis ei tohikski niiviisi ennast sellega koormata. Seega on kõndimine nö rahvaspordist minu jaoks just õige:P (kuigi eks ujulas võib ka kohata ja hobuse seljas ammugi:D)
Cremello
Cremello
El Awrah Endurance Team

Postituste arv : 32
Age : 35
Location : metsade ja põldude vahel eelistavalt
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Nelj Sept 25, 2008 7:24 pm

1500.. armetud 1500 sammu sain 2 tundi tööd tehes Very Happy
Aga ok, lohutan ennast sellega, et täna oli viimane kord ka kahekesi tööl olla,edaspidi peaks tulemus vähemalt topelt olema Wink
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  GoldAngel Reede Apr 17, 2009 3:18 pm

Kuidas teil sammude loendamine edeneb? Laughing
Mina juba kuskil h6iskasin just hiljuti ,et mul tuli rekord kokku -->27 000 sammu(oli vist pisut rohkem?ei mäleta..)
Keskmine jääb mul sinna 4000 - 5000 kanti.Ise nagu ei kurdaks,aga kui Tuuli siin mainis,et tegelikult Tuleks 10 000 maha käia siis oli küll,et ähh??
Mina olen siis selle moodsa mobiilinduse huviline,nii et mul on sammulugejaga Sony Walkman.Ei taodelnud just sammulugejaga telefon leida - juhtus lihtsalt nii,et kui mobiili esimese päeva 6htul uurima hakkasin,siis avastasin pisikesed numbrid alt vasakust nurgast.Ja oh üllatust!Olingi sammulugeja omanik:)

K6ndimine ruulib! cheers Ei l5hu liigeseid nii palju vähemalt kui jooksmine:)
GoldAngel
GoldAngel

Postituste arv : 16
Age : 34
Location : Tartu/Kavilda Tall/Tartu :D
Registration date : 03/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Reede Apr 17, 2009 7:31 pm

Mina olen enda oma ammu kusagile nurka vedelema jätnud. Pole tööjuures katsetanud küll, aga 10 000 tuleb kindlasti kokku ja ilmselt enamgi veel. Lisaks sellele koeraga vähemalt 20 mintsa jalutamas käia jalutuskäik (ta alles titt, pikemalid retkesi ei jaksa/viitsi ette võtta). Ja nüüd viin enda peal järjekordset inimkatset läbi. Leidsin mingi maratonijooksjate treeningplaani, hakkab vaikselt ja küllaltki inimlikult, vaatab kaua vastu pean, aga praegu veel teen omalooming eeltreeningut. Selle plaani järgi peaks suutma 20mintsa sörkida. Ega ma mingi masin ole, ma võin selle 20 mintsa teha küll aga vahedumisi kiirkõnniga. Ahjaa, üks inimkatse veel. Suitsetamist jätame maha. Mitmuses, sest kasutaja Lemmiksaade on ka üritusse kaasatud. Kumb enne ala annab on teisele kilo viina sees, ja alla andja peale selle. Maha tossatud rahast hakkas kahju, kolme päevaga juba u.10 euri kokku hoitud (kui võtta L&M hinna järgi mis on 4 euri) Ainus jama on see, et pean vist sildi kaela riputama, et mitte torkida, võib tappa Very Happy
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  GoldAngel Reede Apr 17, 2009 7:41 pm

Reetur!Kas ma olen t5esti ainukene sammuheietaja nüüd?

Kusjuures ma tean seda maratoniplaani vist!Ma ise ka teen seda juba m5ned nädalad.Pealkiri oli vist umbes selline - Kuidas (lünk) 10 km maratoni jooksjaks saada Noo umbes midagi sellist.Peab vaheldumisi sooksma ja k5ndima ja iga nädalaga lähebe veidi raskemaks.siis on taastumisnädal jne.Ei mäleta enam kust ma selle välja kaevasin,aga pagana m5nus on teha seda.MP3 mängima ja 6htul kell 23.30 vudima:)
Kindlasti proovi järgi!

Sutsetamine on pähh! Suspect Rohkem ma seda sinuga ei aruta (loodan,et lähiajal sind ei kohta,sa nii plahvatusohtlik oled)

Sammulugejad,ae?
Peab vist kuhugi spordifoorumisse üle kolima
afro
GoldAngel
GoldAngel

Postituste arv : 16
Age : 34
Location : Tartu/Kavilda Tall/Tartu :D
Registration date : 03/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Reede Apr 17, 2009 9:22 pm

23.30.. jestas, ma sel ajal vaatan juba unenägusi Smile
Aga jah MP3 kõrva pinisema ja sportima. Patareidele küll kulub omajagu pappi, aga las ta olla. Ma mitmeid erinevaid katsetanud, kestvaimad olid Särevere bensukast ostetud Varta patareid. Ja väga hullu hinda ei maksnud. Aga Duraceli omad on jamad minu meelest.
Kui mõne spordiforumi leiad, anna teada.
Ma leidsin muidu mingi inglisekeelse plaani. Selle järgi peaks juba teine nädal suutma 7miili joosta. Ma hakkasin naerma seda lugedes.. ma hakkan ainuüksi sellest mõttest surema.
Täna on mul plaani järgi jooksu vaba, a ma loll jõin tassi kohvi õhtul, ilmselt pean ennast kuidagi väsitama minema, muidu hakkan kohveiinist helendama. alien
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Regly Reede Apr 17, 2009 10:48 pm

Hei,
Patakate asemel kasutage laaditavaid akusid. Laadija + kaks akut maksavad nii 150-200 krooni ringis kokku. Kui tuua võrdluseks, siis üks korralik patarei maksab 10-15 krooni, siis umbes 20 tükki saad osta selle raha eest. Aga edasi? Neid akusid laed ikka 30-40 korda. Tõsiselt hea investeering ja keskkonna jaoks sõbralikum.
Vihjeks veel, et ostke laadija, kus saab ka ainult ühte laadida. Muidu on jama.

/vaevleb edasi reite/säärte/kõhulihaste suremise käes. Kõigest 10 minutit mägedes jooksmist(loe: kiirelt kõndimist) + natuke tavalist sörki/
Regly
Regly

Postituste arv : 12
Age : 35
Location : Tartu/Hiiumaa
Registration date : 29/12/2007

http://www.bonikasvamine.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Regly Reede Apr 17, 2009 10:58 pm

Tuuli kirjutas:Kui mõne spordiforumi leiad, anna teada.
Aga palun: http://jooks.forumr.net/forum.htm
Regly
Regly

Postituste arv : 12
Age : 35
Location : Tartu/Hiiumaa
Registration date : 29/12/2007

http://www.bonikasvamine.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Laup Apr 18, 2009 8:41 pm

Regly kirjutas:
/vaevleb edasi reite/säärte/kõhulihaste suremise käes. Kõigest 10 minutit mägedes jooksmist(loe: kiirelt kõndimist) + natuke tavalist sörki/

Ja meiega on liitunud veel üks enesepiinaja, jee Smile
Noh, sportlased, kes siis esimesena maratoniradadel hoopis ilma hakkab tegema? Smile
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Regly Laup Apr 18, 2009 10:04 pm

Tuuli kirjutas:Noh, sportlased, kes siis esimesena maratoniradadel hoopis ilma hakkab tegema? Smile
ME, ofcaurse!!! Noooot.
Regly
Regly

Postituste arv : 12
Age : 35
Location : Tartu/Hiiumaa
Registration date : 29/12/2007

http://www.bonikasvamine.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  GoldAngel Kolm Apr 22, 2009 7:18 pm

Nüüd ma saan siis kekata,et minu tore sammulugejaga telefon on ühtlasi ka muusikatelefon ja hetkel omab täiega jooksuradadel What a Face .Reglyga täiesti nõus -olen ka ise akude omanik,sest digifotoaparaat vajab neid ja mõned asjakesed veel.Täiesti võimatu on minu meelest leida täiesti normaalseid tavalisi patareisid.Ja eriti pettunud olen ka mina olen Duracellides.Aga reklaam oli ju nii vägev! affraid

Eriti lahe oleks muidugi kolmekesi maratoni joosta:D:D.Tuuli on Soomes,mina elan Tartus ja Regly pesitseb kuskil saarte peal -> kus on kuldne kohtumispunkt?Regly koduõuel??Smile
GoldAngel
GoldAngel

Postituste arv : 16
Age : 34
Location : Tartu/Kavilda Tall/Tartu :D
Registration date : 03/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  GoldAngel Kolm Apr 22, 2009 7:27 pm

Tuuli,see maratoni õpetus on minul ka inglise keelne(!?).
GoldAngel
GoldAngel

Postituste arv : 16
Age : 34
Location : Tartu/Kavilda Tall/Tartu :D
Registration date : 03/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Kolm Apr 22, 2009 7:55 pm

ÜKSKORD ma mingi 10-20km jooksul osalen ka. Millal?-eks aeg näitab. Kas pärast veel teovõimeline olen- eks aeg näitab Smile
Aga kui ma nüüd puusse ei pane, siis Regly asub sulle, Angela, lähemal kui sa arvata oskad Smile

Mina olen nüüd mitu päeva laisk olnud. Kõigepealt tuli meile tagasi kole talv (18.aprilli hommikul vähemalt 3cm lund) ja jube põhjatuul. See viimane suutis mulle ka natuke liiga teha, ja pole pisut tõbisena kippunud oma inimvõimeid proovile panema. Varsti uue hooga.

(muudan teema pealkirja ka ära)
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Sanna Kolm Apr 22, 2009 11:30 pm

Tuuli kirjutas:

Mina olen nüüd mitu päeva laisk olnud. Kõigepealt tuli meile tagasi kole talv (18.aprilli hommikul vähemalt 3cm lund) ja jube põhjatuul. See viimane suutis mulle ka natuke liiga teha, ja pole pisut tõbisena kippunud oma inimvõimeid proovile panema. Varsti uue hooga.

(muudan teema pealkirja ka ära)

Mul sama teema - olin terve talve terve ja rassisin mõnuga ja nüüd siis kui ilm soe (Tuuli, meil on siin soe) on külmetus ja jube kehv midagi väljas üldse asjatada. Eks kuskilt otsast hakkab tervis ikka lõpuks järgi andma, kui puhkust ei saa.
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Regly Nelj Apr 23, 2009 8:17 pm

Oh teid noori ja tragisid.
Mina ei jookse nii pea üle 6 km. Praegu tegelen 4 km ja kiiruse lisamisega. Samas on mul kiirendamisel pulsi madalal hoidmisega jamad. Niiet...
Ja minul on see asi ka, et üksinda viitsin ma pingutada palju rohkem. St. et treening on palju efektiivsem.

Aga äkki olete teie nii targad ja oskate mulle rääkida, et miks minu säärelihased kohe esimestel meetritel krampi lähevad? Joon ja söön normaalselt - koormus ka nagu ei ole väga suur. Noh, mägedest me muidugi ei räägi.
Regly
Regly

Postituste arv : 12
Age : 35
Location : Tartu/Hiiumaa
Registration date : 29/12/2007

http://www.bonikasvamine.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Tuuli Nelj Apr 23, 2009 9:03 pm

Säärelihased võivad krampi minna, kui üritad ennast liiga jõuliselt edasi liigutada, eriti mägedes (laskumisel pidurdad tugevamalt).
Proovi asja vabamalt võtta. Üksi joostes saadki rokem enda võimetele keskenduda. Kellegagi koos jooksmas käies tasuks vaadata et kaaslane oleks ka tüüpilt sinuga sarnane. Nii nagu hobused on ka inimesed kehaehituselt erinevad.
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  GoldAngel Reede Apr 24, 2009 12:54 pm

Mina üritasin paar päeva oma poisiga joosta.Tema on 185 ja mina 165:D.Eks ma siis üritasin mis ma üritasin ,aga kohe üldse ei olnud mõnus joosta.Öeldakse küll,et aeglasema tempos tuleb joosta aga tema jaoks oli see nagu kiirkõnd!Üksinda keskendun ma ilusti hingamisele ja ei väsi kiiresti ära.Ega peale kahte jooksu ma andisin alla ja temaga enam jooksma ei läinud:).

Regly,äkki lähevad jalad sellepärast krampi ,et Sa jooksed kõva pinnase peal(nt asfalt) ja/või kehvad jalanõud?
Minul olid alguses mõlemad.Ja päris hulluks läks ära -> mõnikord ei saanud järgmine päev hästi jalgu liigutadagi.Mina mõtlesin ,et ju vist alguse asi aga tegelikult oli see kindlasti sellepärast,et ma jooksin enamuse ajast asfaldi peal(kehvade jalanõudega:))

Eile kõndisin ma 16 506 sammu ehk 12.1 km:).Ja ei teinud tööd ega midagi -> lihtsalt liiklesin ringi nii palju.Jalgsi:D.
GoldAngel
GoldAngel

Postituste arv : 16
Age : 34
Location : Tartu/Kavilda Tall/Tartu :D
Registration date : 03/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Astra Reede Apr 24, 2009 7:22 pm

/Loeb ja imestab, kus on siin alles tublid ja usinad inimesed koos/ Cool
Astra
Astra
El Awrah Endurance Team

Postituste arv : 109
Age : 47
Location : Harjumaa
Registration date : 28/12/2007

http://www.freewebs.com/mahalzadidaox

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  GoldAngel Reede Apr 24, 2009 8:10 pm

/Aga tegelikult oleme meie,hobuseinimesed,tegelikult üks väga usin ja alandik rahvas king / /No ükskõik mida ma ka ei ütleks - kõige jaoks on sobiv emotikon! cheers )
GoldAngel
GoldAngel

Postituste arv : 16
Age : 34
Location : Tartu/Kavilda Tall/Tartu :D
Registration date : 03/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  razzia Teis Juul 21, 2009 8:06 pm

Ma leidsin oma Nokia telefonist mitte sammulugeja vaid Sports Tracker. Tegin sellega katsetust. Just käisin kutsuga jalutamas aeg: 22:10:19, teepikkus 2,09km, keskmine kiirus 5.7km/h

Jooksmas käimine on eriti tervislik, mitte ainult selle rännaku jaoks. Nagu mu arstist vanaisa oli öelnud, asuvad jala alumises osas "südamepump", mis pumpab ja varustab südame verega.
Kui mina jooksmas käin, tunnen end paremini, ainevahetus muutub kiiremaks, tõuseb enesetunne. Aga olemas on selline asi nagu "LAISKUS".
Üldjuhul ei jookse ma kiiresti ca 7-8km/h.

Kes on käinud hobusega jooksmas? Mõtlesin, mul kahe aastane sälg, kes käib kenasti käekõrval... võiks temaga minna mööda Pallase radasid jalutuskäik
razzia
razzia

Postituste arv : 77
Age : 37
Location : Estonia-Egypt-Estonia
Registration date : 31/12/2007

http://ratsavarustus.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Sanna Nelj Juul 23, 2009 9:39 pm

razzia kirjutas:
Kes on käinud hobusega jooksmas? Mõtlesin, mul kahe aastane sälg, kes käib kenasti käekõrval... võiks temaga minna mööda Pallase radasid jalutuskäik

Mina käisin niisama lonkimas eelmisel aastal. Sel aastal on sellega jamasti. Poisil on sõber poni, kes ei tohi sammugi maha jääda. See tähendab, et peaksin leidma kellegi veel, kes tulist poni ohjab. Seega on nad mõlemad pea aasta nüüd koplis püherdanud ja niisama silganud. Oma trenni saan siis, kui nad koju otsustavad tulla (mõni metsloom aedu lõhub nt) ja kõik ükshaaval tagasi vaja viia.
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  razzia Reede Juul 24, 2009 4:50 pm

Kuna meil hobust, et treenida, alati käepärast ole, siis mõtlesin eile möllata muruniidukiga. Ja nagu enne ütlesin, leidsin oma debiilmölafonist sport programmi.
Niitmise lõpus selgus, et ma orjasin täpselt üks tund ja seitse sekundit. Mul ei ole eriti suur krunt, kuid niitmise käigus läbi kõnnitud maa = 4.57km. Mõelge, milline tegelikult trenn on muruniitmine. Ja kui on natuke märjavõitu, siis on eriti plus!

Rolling Eyes
razzia
razzia

Postituste arv : 77
Age : 37
Location : Estonia-Egypt-Estonia
Registration date : 31/12/2007

http://ratsavarustus.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kuidas me iseennast treenime Empty Re: Kuidas me iseennast treenime

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele