Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katrin Graverson ja hobused

Go down

Katrin Graverson ja hobused Empty Katrin Graverson ja hobused

Postitamine  Graverson Püh Sept 28, 2008 9:55 am

tere! Mina siis Katrin Graverson. Sõitnud enamasti suure ristand ruunaga- Admiraliga. tulemust temaga muidugi ei tee- aga talle endale vähemalt meeldib. tema poeg Atlas on see aasta startinud vaid 2 korda. Edaspidi ongi minu kaaslaseks kevadel Saksamaalt ostetud täisvereline Askant. See aasta ongi olnud õnnetu ja ainuke panus kestvusratsutamisesse on 3 võistluse korraldamine. Aasta hakkas Askanti vigastustega ja kui ma lõpuks Saksa tallis startisin- lendasin 300 m peale starti koos hobusega. Õnneks Askant viga ei saanud, jätkas 35 min peale starti minu abikaasaga, kuid ise lonkan siiamaani.
Meie rännaku hobused on veel abikaasa Marko hobune Byron, kelle tõime 2 aastat tagasi Rootsist ja järgmine aasta esmaselt startiv Roswell ( täisvereline- ahhal dekiin). temaga hakkab tõenäoliselt ratsutama Raigo Truber. Meie juures elab veel ka Elina hobune Casper, kelle tõime samuti rootsist.
järgmine aasta loodame koos Askantiga palju sõita- ta on väga tark ja eriline hobune. Nüüdseks oleme sõbrad.
Graverson
Graverson

Postituste arv : 30
Registration date : 14/03/2008

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele