Estonian Endurance Riding Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuuli ja hobused

2 posters

Go down

Tuuli ja hobused Empty Tuuli ja hobused

Postitamine  Tuuli Reede Dets 28, 2007 9:37 am

Tuuli olen, küllap mõned ikka teavad ka täpsemalt Smile
Kestvusratsutamisega olen seotud juba 2002 aastast mil esmakordselt hooldetiimis kaasa lõin.
2003 aasta sügisel osalesin ka ise esimest korda sel alal- EMV ponide rännak Koidmal, 30 km 4./4 - ponil Aira
2004 EMV juuniorid Ruilas, 51km 2./4 - ponil Roki
2004 EMV ponid Kassaris, 39km 5./6 - ponil Aira
2004 EMV seeniorid Koidmal, 107km 4./4 - ponil Roki -NB! Tegu oli esimese vähemalt 100km pikkuse rännakuga Eestis!
2005 EMV noored Kassinurmes, 65km 4./4 - ponil Roki
2007 kvalifikatsioonivõistlus Koidmal, 34 km - ei kval. - hobusel Samurai Jr
2007 EMV noored Kassinurmes - 30km kvalifikatsioonisõit - hobusel Samurai Jr

kokku olen seega rännaku võistlusradu sõitnud 356. Vähe, sest mina olen kõigest huviline aga mitte tegija Wink

Aga minu hobusest ka siis. Samurai Jr ak. Sam Sam/ Sammi / Sam on 2002 astal sündinud ristand (3/4 vene traavel, 1/4 AmTraavel) ruun. Punaraudias, ei misasja, TUMEraudias ikka. No ei püsi meeles kui ta päikesekäes niimodi punaselt särab. Mina ostsin ta 2005 aasta sügisel- võileiva hinnaga. Mitmesuguseid tervislike probleeme tal aegajalt ikka jagub. Aga iseloom on super.

2007 aasat sügisel võtsime koos ette retke Ohtust Taeblasse- 75-80 km võõraid rdu ilma hooldetiimita Wink
Aga sellest loe juba 2007 viimasest Oma Hobust lähemalt Smile

Igatahes teretulemast kõigile uutele ja vanadele rännakuinimestele, teile see foorum loodud ongi Smile

Tuuli ja hobused 0246160787993
Koidmal 08.04.07

Tuuli ja hobused 067070237faec

Muide, luban, et kui keegi meie kolmandalt võistluselt(mis alles ees) saab ka tehtud pildi kus Sam on umbes täpselt samas asendis, kui nendel kahel pildil, siis ma teen kohapeal peapeal kükke Wink


Viimati muutis seda Tuuli (Kolm Juun 22, 2011 1:02 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Tuuli ja hobused Empty Re: Tuuli ja hobused

Postitamine  Tuuli Püh Okt 18, 2009 2:15 pm

Nonii, foorum on meil juba pea kaks aastat olemas olnud ja vahepeal ikka miskit lisandunud, muutunud jne.
Mõtlesin, et siis täiendaks pisut.
Mina olen vahepeal kahel korral starti jõudnud.
2008 Kiviloo Kevad, 53km 2./6 - Samurai Jr
2009 Vesilahti, Soome, 78km 3./8 - Samurai Jr

Sam ise on aga terve 2009 hooaja usinasti sportinud, kuid teiste ratsanikega.
Ja lisaks saan mina küsimusele, "millega su hobune tegeleb?/Kus su hobune on?", vastata küsimusega "kumba sa mõtled". Smile
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Tuuli ja hobused Empty Re: Tuuli ja hobused

Postitamine  Sanna Püh Okt 18, 2009 6:36 pm

Kõrvaltvaatajana julgen öelda, et Sam näeb välja parem kui kunagi varem :-) Jõudu teile edaspidiseks!
Sanna
Sanna
-huvipiltnik-

Postituste arv : 181
Location : Harjumaa, Perila.
Registration date : 25/03/2008

http://Gilmori-tydrukud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Tuuli ja hobused Empty Re: Tuuli ja hobused

Postitamine  Tuuli Püh Okt 18, 2009 9:53 pm

Õnne ja Katrin on suure töö temaga teinud. Nende teadmised ja entusiasm on temaga ikka tohutuid imesi korda saatnud. Ta on küll ikka sama hobune, kuid mite enam see jäärapäine iseotsustaja keda ma mäletasin. Suureks on saanud Smile Kunagistest trikkidest ja kiiksudest on paljud kadunud või hääbunud ja rääkimata sellest kui heas vormis ta on. Smile
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Tuuli ja hobused Empty Re: Tuuli ja hobused

Postitamine  Tuuli Kolm Juun 22, 2011 1:12 pm

Sain ka üle mitme kuu siia foorumile ligi. Mu oma arvutil on midagi seda tüüpi foorumite, maili ja veel mõningate lehtede vastu...

Igatahes, enamik siinseid ilmselt teavad, et Sammi enam mõnda aega pole. Päris ilma hobuseta ma ikka pole. Praegu kipub mu elu siis Lagunjo nimelise hobuse ümber tiirutama. Suuri ootusi ja lootusi ma talle panema ei hakka. Tahaks mõned 30-50 km sõidud teha. Aga mitte enne järgmist aastat. Praegu ta veedab enamuse ajast karjamaal koos kamraadiga kelleks on Sami vanem vend, praegu veel täkk, Double Winn.
Mai kuus sai mõned pikemad sõidud Hiiumaa peal tehtud, aga kuna sadul minule kohe üldse ei sobinud läksime uue otsingule. Praeguseks on miskit leitud, aga hobusele päris ideaalselt ikka ei sobi. Selle pärast, ja ka ilmadest tulenevalt ongi hobuse "treenimine" praegu tema enda ja parmude kätte jäetud. Need lend-värdiad aegajalt ikka jooksutavad suksusi. Smile
Tuuli
Tuuli
lihtsalt kestvushobuse omanik

Postituste arv : 405
Age : 35
Location : Hiiumaa
Registration date : 28/12/2007

Tagasi üles Go down

Tuuli ja hobused Empty Re: Tuuli ja hobused

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele